نمونه سوالات مرحله چهارم ضمن خدمت پرتو عبادت

ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

در راستای عمل به رسالتی که برای خودمان تعریف کرده ایم کاملترین مجموعه نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت ( طهارت روح شهید مطهری ) را برای دانلود همکاران از سراسر کشور آماده کرده ایم.

دوره شغلی تخصصی ۲۴ ساعت ضمن خدمت طهارت روح : تربیت در پرتو عبادت با کد ۹۹۵۰۶۲۱۷ ویژه فرهنگیان سراسر کشور بوده که در ۴ آزمون دارد . هم اکنون سه مرحله آزمون پرتو عبادت برگزار شده  .

دانلود سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

نمونه سوالات دوره ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

دانلود

سوالات آزمون اصلی مرحله چهارم تربیت در پرتو عبادت اضافه شد

سوالات آزمون واقعی مرحله چهارم ششم  تیر ماه به کمک همکاران زحمت کش بخش تایپ و پشتیبانی و صد البته همکاری بی دریغ همکارانی که در آزمون شرکت کرده اند آماده شده و هم اکنون میتوانید این مجموعه سوالات را دانلود کنید.

توجه داشته باشید نحوه اجرای دوره ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت به شرح زیر میباشد :

این دوره شامل ۴ آزمون میباشد که نمره نهایی از میانگین ۴ آزمون محاسبه شده و حدنصاب قبولی در این دوره ۱۲ میباشد.

سوالات ضمن خدمت در پرتو عبادت

یک مجموعه بسیار کامل از منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت را که بصورت مستمر و روزانه بروزرسانی میشود را جهت پوشش کامل هر ۴ آزمون این دوره تدارک دیده ایم .

هم اکنون این مجموعه علاوه بر داشتن بیش از ۸۵۰ نمونه سوال مراحل ۴ گانه و سوالات آزمون واقعی مرحله چهارم پرتو عبادت بصورت کامل , فایل کامل پی دی اف کتاب طهارت روح که برای مراحل چهارگانه جداسازی شده است .

یک فایل ویژه هم دارد که قسمت های مهم کتاب را که بالقوه احتمال طرح سوال در مراحل مختلف را دارند برجسته سازی کرده و برخی از رایجترین تکنیک های طرح سوال در اغلب آزمونهای ضمن خدمت را یادآوری میکند.

آخرین بروزرسانی ها سوالات:

آخرین بروزرسانی این بسته در ساعت ۱۱ شب روز ۲۳ خرداد میباشد که در آخرین بروزرسانی سوالات آزمون واقعی مرحله سوم و ۷۵ نمونه سوال مرحله سوم در قالب یک فایل ورد و ۲ فایل پی دی اف اضافه شد

آزمون سوم ضمن خدمت طهارت روح هم ۲۳ خرداد برگزار شد ما بسته بسیار کاملی شامل منابع آموزشی و نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت را در قالب یک پکیج دانلود برای شما آماده کرده ایم ودر ۲۳ خرداد بصورت ویژه برای آزمونهای مرحله سوم و چهارم بهینه سازی شده است, که در انتهای همین صفحه لینک خرید و دانلود این بسته کامل را میتوانید ملاحظه کنید.

منابع و سوالات مرحله چهارم آزمون پرتوعبادت

همکارانی که قصد تهیه این بسته کامل را برای هر ۴ آزمون ( منابع و نمونه سوالات هر ۴ مرحله ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت) دارند از دکمه زیر استفاده نمایند.

خرید و دانلود منابع و نمونه سوالات یک مرحله بصورت مجزا:

اگر صرفا میخواهید منابع آزمون و نمونه سوالات یک مرحله خاص از دوره تربیت در پرتو عبادت را تهیه کنید میتوانید از دکمه های زیر استفاده نمایید .

دانلود منابع و سوالات آزمون اول طهارت روح ( فقط)

منابع و سوالات آزمون مرحله دوم ( فقط)

نمونه سوالات آزمون سوم تربیت در پرتو عبادت ( فقط)

خرید و دانلود منابع و نمونه سوالات آزمون چهارم ( فقط)

نحوه دریافت بروزرسانی های سوالات طهارت روح

با توجه به اینکه این مجموعه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت تا پایان دوره و آزمونهای چهارگانه مرتبا بروزرسانی خواهد شد . و فایل های اضافه شده برای خریداران بسته ایمیل خواهند شد توصیه میشود سعی کنید هنگام خرید ایمیلی را وارد کنید که دسترسی دارید. و فقط در صورت نداشت ایمیل دریافت فایل های آپدیت را از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره ۰09375761014 پیگیری کنید.

ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت : دانلود منابع آزمون و نمونه سوالاتتا پایان دوره و ۴ آزمون آن هر گونه نمونه سوال یا سوالات آزمونهای واقعی که به این بسته دانلودی اضافه شود برای خریداران آن ایمیل خواهد شد.

زمانبندی آزمون های ضمن خدمت طهارت روح

۴ مرحله آزمونهای ضمن خدمت طهارت روح : تربیت در پرتو عبادت به ترتیب در تاریخ های زیر برگزار میشوند.

زمان برگزاری آزمون اول:  ۹ و ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۷    از صفحه ۱ تا ۷۸  — برگزار شد

آزمون جبرانی مرحله اول ، روز یکشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۰ از ساعت ۹ لغایت ۲۲ برگزار می گردد.

آزمون دوم از صفحات ۷۸ تا ۱۶۴ …. روز ۲۳ خرداد ( چهارشنبه ) از ساعت ۹ صبح الی ۲۲

آزمون سوم پرتو عبادت از صفحات ۱۶۴ تا ۲۴۴ خواهد بود و تاریخ آزمون ۲۹ خرداد از ۹ صبح تا ۲۲ میباشد.

و آزمون چهارم از صفحات ۲۴۴ تا ۳۷۸ خواهد بود و تاریخ آن هم متاقبا اعلام میشود.

نحوه برگزاری آزمون

توجه داشته باشید آزمون ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت بصورت آنلاین  و ازطیق کارتابل شخصی همکاران در ltms برگزار خواهد شد . همکاران عزیز میتوانند با مراجعه به سامانه مذکور از تاریخ های برگزاری آزمون های دوم تا چهارم مطلع شوند . ما هم سعی خواهیم کرد در همین صفحه این اطلاعات را به لحظه منتشر کنیم.

آزمون جبرانی مرحله اول پرتو عبادت

کلیه همکاران محترم اعم از کسانی که در دوره ثبت نام نموده ولی در آزمون ۹و۱۰ خرداد #شرکت_ننموده اند و یا کسانی که در آزمون شرکت نموده و برای ایشان نمره ثبت شده است ( هر نمره ای در بازه ۲۰-۰ ) می توانند در آزمون_جبرانی مرحله سوم شرکت نمایند.
لیکن نمره آزمون جبرانی به عنوان نمره آزمون مرحله اول برای ایشان ثبت خواهد شد و چناچه همکاری در آزمون جبرانی شرکت ننماید ، نمره آزمون ۹و۱۰ خرداد به عنوان نمره مرحله سوم برای ایشان ثبت می شود.

به عبارت دیگر برای کسانی که در آزمون جبرانی شرکت نمایند نمره آزمون جبرانی، به عنوان نمره آزمون مرحله سوم ثبت می شود و برای کسانی که در آزمون جبرانی شرکت ننمایند نمره آزمون ۹و۱۰ خرداد به عنوان نمره آزمون مرحله اول ثبت می شود.

زمانبندی شرکت در آزمونهای دوره ضمن خدمت طهارت روح ( تربیت در پرتو عبادت )

تصاویر برخی از سوالات آزمون چهارم

تصاویر تعدادی از سوالات آزمون دوم ضمن خدمت طهارت روح ( تربیت در پرتو عبادت )

پس زمینه گزینه درست آبی رنگ شده است.

نمونه سوالات مرحله چهارم ضمن خدمت پرتو عبادتسوالات آزمون چهارم تربیت در پرتو عبادتسوال آزمون اصلی - مرحله چهارم تربیت در پرتو عبادتسوال شماره 8سوالات آزمون چهارم تربیت در پرتو عبادتسوالات آزمون چهارم تربیت در پرتو عبادت

دانلود سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

در این پکیج نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت به همراه منابع دوره گنجانده شده است. منبع این دوره از کتاب طهارت روح ( نماز و عبادت در آثار شهید مطهری ) تالیف آقای حسین واعظی میباشد که بصورت پی دی اف بعد از خرید میتوانید آن را دانلود کنید . همچنین در این پکیج سوالات ۴ آزمون این دوره ضمن خدمت طهارت روح ( بیش از ۸۰۰ نمونه سوال ) + سوالات آزمون واقعی مرحله اول در نهم و دهم  خرداد و محتوای آموزشی ویژه هر آزمون گنجانده شده است .  شما عزیزان هم اکنون میتوانید این پکیج را از وبسایت تخصصی ضمن خدمت فرهنگیان ایران دانلود نمایید.

سوالات آزمونهای برگزار شده مرتبا اضافه خواهد شد و برای خریداران در ساعات اولیه شروع آزمون ایمیل خواهد شد.

منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت طهارت روح

سعی شده همه نمونه سوالات ضمن خدمت طهارت روح و سوالات آزمون های واقعی با جواب باشند ولی هستند سوالاتی که همکاران ما نتوانسته اند جواب درس را برایش بنویسند و بدون جواب باقی مانده اند .
داخل سوالات هم ورد هست و هم پی دی اف
بخاطر بروز رسانی مکرر و تقریبا روزانه محتوای پکیج دانلودی منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت طهارت روح ( پرتو عبادت ) و اضافه شدن فایل های مختلف عملا این بسته دانلودی بیش از ۳۰ فایل دارد که تعدادی از آنها داخل یک پوشه زیپ شده اند و تعدادی هم بصورت فایل تکی ورد یا پی دی اف قابل دانلود هستند.
داخل فایل های پی دی اف هم ما فضاهای خالی نمیذاریم و فکر پرینت شدن احتمالی را هم کرده ایم . تا تعداد برگه های کمتری پرینت شوند.
سوالات ضمن خدمت طهارت روح مطهری تکراری نیستند ولی داخل فایل های مختلف امکان دارد یک یا چند سوال در برخی فایل های دیگر هم تکرار شده باشد.

محتویات پکیج دانلودی دوره طهارت روح : تربیت در پرتو عبادت

مرحله اول ضمن خدمت پرتو عبادت

سوالات آزمون واقعی ۹ و ۱۰ خرداد – مرحله اول + سوالات آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت طهارت روح مطهری + ۲۲۰ نمونه سوال و فایل پی دی اف کتاب ( کسانی که میخواهند در آزمون جبرانی شرکت کنند این بسته مناسبی برایشان میباشد.)

سوالات آزمون جبرانی مرحله اول در ۲۱ خرداد اضافه شد.

بسته وژه آزمون دوم شامل محتوای آموزشی و ۱۲۴ نمونه سوال مرحله دوم

بسته ویژه آزمون دوم …. این بسته بصورت ویژه صفحات ۷۸ تا ۱۶۴ منبع را آنالیز کرده و نقاط بالقوه با احتمال بالا برای طرح سوال را مشخص کرده است.

هم اکنون ۱۶۴ نمونه سوال مرحله دوم ضمن خدمت طهارت روح در این فایل موجود است و سوالات آزمون واقعی مرحله دوم در ۲۳ خرداد اضافه خواهند شد.

دانلود سوالات و محتوای ویژه آزمون سوم

بسته ویژه سوالات آزمون سوم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت شامل محتوای آموزشی از صفحه ۱۶۴ تا ۲۴۴ کتاب طهارت روح و ۱۸۵ سوال ویژه آزمون سوم

دانلود نمونه سوالات ویژه آزمون چهارم طهارت روح

بسته ویژه آزمون چهارم نمونه سوال ضمن خدمت طهارت روح – تربیت در پرتو عبادت شامل محتوای کتاب طهارت روح از ۲۴۴ تا ۳۷۸  و ۱۹۸ نمونه سوال ویژه آزمون چهارم

سایر فایل ها

فایل نمونه سوالات طهارت روح مطهری شماره یک حاوی ۴۱ سوال + جواب – ویژه آزمون سوم

فایل شماره ۲ حاوی ۳۴ سئول به همراه پاسخ  – ویژه آزمون چهارم

فایل ۳ شامل ۱۷ سئوال به همراه جواب و سوالات سری ۴ شامل ۲۰ سئوال + جواب  – ویژه آزمون پنجم

قابل توجه کسانی که قبلا این مجموعه را خریداری و دانلود کرده اند:

کسانی که قبلا این مجموعه ( منابع آزمونها و نمونه سوالات هر ۴ مرحله ضمن خدمت طهارت روح ) را خریداری و دانلود کرده اند توجه داشته باشند نیازی به خریداری مجدد آن نیست .. همکاران ما موارد اضافه شده را بصورت مرتب تا یکماه از تاریخ خرید برایتان ایمیل خواهند کرد .. صرفا اگر در هنگام خرید ایمیل اشتباه داده اید میتوانید در تلگرام یا واتساپ به شماره 09375761014پیام داده و موراد اضافه شده به مجموعه منابع و سوالات آزمون ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت را دریافت کنند.

این بسته در ۲۳ خرداد علاوه بر اضافه شدن سوالات آزمون اصلی مرحله سوم ضمن خدمت در پرتو عبادت برای مراحل  سوم و چهارم بهینه سازی و بروزرسانی شد.

15 Jun 2018